Kontakt

Witamy Państwa na stronie firmy Darplast . Jesteśmy firmą która od wielu lat specjalizuje się w sprzedaży i montażu  Okien oraz Drzwi. Proponujemy Państwu kompletną gamę produktów. W naszej ofercie znajdują się okna o przeróżnych gabarytach, rozpiętości cenowej i dostępnych funkcjonalnościach.
Bogata praktyka pozwala nam projektować i wdrażać rozwiązania optymalnie dopasowanych do konkretnych oczekiwań Klientów. Wnikliwy dobór rozwiązań technologicznych zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodność użytkowania okien.Mając na uwadze wysoką  jakość naszych produktów zwracamy szczególną uwagę na proces produkcji oraz jakość materiałów użytych do produkcji . Naszą dewizą  jest "Najwyższa jakość za rozsądną cenę"

 produkcja produkcja2
Zapewniając naszym klientom kompleksowość usług , która pozwoli zaoszczędzić czas w naszej ofercie są również drzwi wewnętrzne firmy PORTA . Jest to jeden z najlepszych producentów drzwiowych na Polskim rynku z którym współpracujemy.

 

 wystawka

 


Chcąc zapoznać się z szeroką gamą wzorów i kolorów możecie Państwo obejrzeć wystawę drzwi znajdującą się w naszym salonie sprzedaży.Wzory szyb ,oklein a także rodzaje klamek. Na wszystkie pytania i wątpliwości udzielimy szczegółowej odpowiedzi . Podczas pomiaru doradzimy jaki model drzwi wybrać oraz na którą stronę otwierane , co niejednokrotnie sprawia nam trudność. Zakup drzwi wewnętrznych z Naszą firmą wyda się Państwu łatwy i przyjemny.  

 

Zapraszamy do odwiedzenia salonu sprzedaży firmy  DARPLAST co roku grono naszych zadowolonych klientów powiększa się , a naszą najlepszą reklamą jesteście Państwo właśnie Wy i dlatego tak szczególną wagę przykładamy do profesjonalnej obsługi Państwa potrzeb .

 biuro