Kontakt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą rolet, żaluzji oraz plis. Ponadto w sprzedaży moskitiery okienne i drzwiowe, verticale, rolety rzymskie. Wszystkie oferowane przez nas produkty dostarcza firma Tapparella.

 

Rolety Vegas Classic

Niezwykle popularna ze względu na swój ponadczasowy design i dopracowaną konstrukcję. Elegancki, łagodny profil kasety Classic spełni wymagania estetyczne nawet najbardziej wyszukanego wnętrza.

Rolety Vegas Classic Dzień-Noc

Ciesząca się niemalejącą popularnością roleta Dzień-Noc. Dzięki zastosowaniu kasety Classic, roleta pracująca w świetle okna, dzięki czemu nie koliduje z nawietrznikami i pozwala na większy kąt otwarcia skrzydła okiennego.

Rolety Vegas Profil Dzień-Noc

Klasyczna roleta Dzień-Noc. Przestrzenne prowadnice pozwalają na wykonanie pojedynczej rolety do najwyższych nawet okien. Aluminiowa kaseta i prowadnice przyklejane są na całej wysokości skrzydła.

Żaluzje drewniane i bambusowe

Żaluzje drewniane dodadzą naszemu wnętrzu elegancji i niepowtarzalności. Ich ogromną zaletą jest możliwość regulacji wpadania ilości promieni słonecznych do środka pomieszczenia. Można je zamontować zarówno do każdego skrzydła okiennego, jak i zasłonić całą wnękę okienną.

Plisy

Plisy Vegas - nowoczesny system osłonowy dopasowany do nowoczesnych mieszkań. Żaden inny system nie daje tyle możliwości kreatywnego kształtowania wnętrz.